#1 2009-08-24 19:23:24

Haku

http://img4.imageshack.us/img4/7439/kage.png

Zarejestrowany: 2009-06-28
Posty: 155
Punktów :   

Anbu

Anbu
http://i30.tinypic.com/cqo2q.png
Ninja jest jak komputer. W swoim ciele ma zakodowane olbrzymie ilości informacji - wiek, pochodzenie, grupa krwi, sprawność fizyczna, znane techniki... Wiele z tych wiadomości jest tajnych, zastrzeżonych tylko i wyłącznie dla danej wioski. Niestety, jak to na świecie bywa, zdarzają się przypadki, gdy, któryś z shinobich zdradzi swoją ojczyznę i ucieknie do innego lub kraju. Zwykle są to brutalni, skrzywieni psychicznie wojownicy, których nie zaakceptowało społeczeństwo. Najgorsze jest to, że zwykle dyspounją bardzo dużą siłą, a czasami też są potomkami któregoś ze słąwnych klanów danej wioski, a więc, co za tym idzie, mają możliwość używania technik, które mogą być elemntem decydującym podczas wojny shinobich. Taki wygnaniec (missing-nin) stwarza olbrzymie zagrożenie dla swojego kraju, bo istnieje niebezpieczeństwo, że jego umiejętności zostaną poznane przez potencjalnych rywali. Właśnie po to, w każdej wiosce, istnieje specjalna, elitarna grupa oininów (w wolnym tłumaczeniu znaczy "terminator", albo "zabójca"), której zadaniem jest wyśledzić, zabić, a następnei usunąć ciało uciekiniera. Oczywiście, chodzi o ANBU.


•••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••


Imię: Haku
Nazwisko: Shiro
Wioska: Kiri Gakure no Sato
Ranga: Mizukage
Krótki życiorys:Urodziłem się w górach.W pobliżu Yuki Gakure.Posiadałem niezwykłą umiejętności dzięki której byłem tak skoncentrowany i skupione,że mogłem poruszać wodą , w dowolny sposób ,a także ją zamrażać.Takie umiejętności były zakazane,więc gdy mój ojciec dowiedział się o tym chciał mnie zabić.Pod wpływem emocji przestałem kontrolować moje umiejętności i zabiłem wszystkich z mojej rodziny,uciekając.Błąkałem się po okolicy,aż przygarną mnie pewien człowiek był shinobi z Kiri Gakure i nazywał się Zabuza.Z nim stałem się silny,razem zarabialiśmy jako najemnicy stałem się prawie nie do pokonania,aż do czasu wiedziałem ,że muszę oddać życie za niego bo on mi dał je.Zapłaciłem za to życiem,choć kilka minut wcześniej poznałem w spaniałego ninja o imieniu Naruto...
Pewnego dnia obudziłem się w mrocznym miejscu.Ostatnie co pamiętałem to rozmowę z Naruto.Po kilku minutach poszedł do mnie człowiek o imieniu Orochimaru i powiedział "Witaj w świecie żywych" przeraziłem się i zaraz przypomniałem sobie że wyczułem zagrożenie i niebezpieczeństwo czyhające na Zabuze i że próbowałem go ochronić.Orochimaru powiedział,że mnie ożywił,po 6 latach od mojej śmierci.Kilka miesięcy później orochimaru został zabity przez Sasuke Uchicha, którego też pamiętałem z tego wydarzenia sprzed 6 lat.Pomyślałem że dostałem drugą szanse.Powróciłem do Kiri Gakure i postanowiłem ,że zostane Mizukage i zniszcze wszelkie zło tam panujące. 
Nastawienie:Dobry w głębi serca
Chakra:Hyouton(lód)



Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.katsumi.pun.pl www.himavanti.pun.pl www.pwf-online.pun.pl www.deskorolka.pun.pl www.forumgothic.pun.pl